В Університеті пройшло державне розподілення випускників

22-02-2013, 15:08

21-22 лютого відбулося державне розподілення випускників Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, господарсько-правового факультету, факультету підготовки юристів для МЗС України, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України.

Університет – один із небагатьох навчальних закладів України, що стовідсотково забезпечує своїх вихованців першим робочим місцем у органах державної влади та інших організаціях і установах юридичної спрямованності.

У заході взяли участь:  ректор Університету В.Я.Тацій; перший проректор Університету Ю.П.Битяк; заступник Генерального прокурора України М.І.Гаврилюк, начальник Головного управління кадрового забезпечення Генеральної прокуратури України Л.В.Заболотна; начальник відділу підготовки кадрів та зв’язків з навчальними закладами Головного управління кадрового забезпечення Генеральної прокуратури України М.П.Калініченко; прокурор Харківської області Г.Є.Тюрін; начальник Головного слідчого управління МВС України В.І.Фаринник, начальник управління професійної підготовки та освіти державного кадрового забезпечення МВС України І.В.Клименко; радник Міністра юстиції України Г.В.Стаднік; заступник начальника УРОС СБ України І.M.Демиденко; начальник управління СБУ в Харківській області В.М.Вишневський; заступник директора Департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України В.Д.Левчук; начальник Управління освіти і науки  Державної служби України з надзвичайних ситуацій цивільного захисту О.П.Євсюков; начальник відділу кадрів Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України О.М.Польніков; в.о. начальника відділу підготовки кадрів та планування Департаменту персоналу МЗС України О.С.Воронін; начальник Департаменту по роботі з персоналом Державної пенітенціарної служби України С.А.Зінченко; начальник управління  Державної  пенітенціарної служби України у Харківській області Є.Ю.Бараш; директор Департаменту персоналу та бухгалтерського обліку Пенсійного фонду України Ж.В.Зленко; начальник Головного управління  Пенсійного фонду України у Харківській області В.М.Ачкасов, а також керівники всіх підрозділів Університету.

Відкриваючи урочисте засідання, ректор Університету В.Я.Тацій зазначив: «Нам необхідно вирішити долю наших випускників та виконати завдання державного розподілення. Це дуже відповідальний крок − однаково важливий як для сьогоднішніх випускників, так і для організацій, які потребують нових кадрів, і Університету, який їх готує».

«Якість підготовки юристів у Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» висока, і з кожним роком вона тільки поліпшується. Впевнений у тому, що і надалі такі висококласні фахівці будуть поповнювати кадровий склад органів прокуратури», − наголосив заступник Генерального прокурора України М.І.Гаврилюк.

Державне розподілення студентів Університету проводилося відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» та згідно з «Порядком працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням».

Цього року призначення на роботу отримали 1342 студенти, які навчалися за державним замовленням згідно з направленнями міністерств та відомств, що склало 100%. Університет  повністю виконав  державне замовлення по підготовці фахівців з вищою юридичною освітою для органів прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, юстиції, Державної виконавчої служби, Державної судової адміністрації України, Служби безпеки України, Міністерства оборони, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства закордонних справ, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Державної пенітенціарної служби, Пенсійного фонду України в повному обсязі.

Окрім того, 85 студентів-випускників, які навчалися на контрактній  основі,  отримали згоду на працевлаштування за фахом на різних підприємствах, в установах, організаціях, органах місцевого самоврядування та охорони правопорядку.

Зокрема, до органів прокуратури направлено 359 осіб; Міністерства юстиції – 104; Державної пенітенціарної служби України − 107, МВС України – 236; СБУ – 103; Пенсійного фонду України – 87 та ін.