В Університеті пройшли ІІ правові читання «Сім’я і право: внутрішньо-національний та міжнародний аспекти»

12-12-2014, 09:38

Організатори − кафедра міжнародного права, наукова бібліотека, студенти Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України.

Захід відбувся у рамках Всеукраїнського тижня права та Міжнародного року сім’ї (Організація об’єднаних націй проголосила 2014 рік «Міжнародним роком сім’ї». У центрі обговорення − політика, що проводиться відносно сімей з метою їх підтримки). http://www.family2014.org/home.php

У читаннях взяли участь доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, завідувач кафедри міжнародного права М.В.Буроменський, доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного права О.В.Сердюк.

Під час заходу були заслухані наукові повідомлення студентів, відбувся огляд віртуальної тематичної виставки та обговорено питання останніх тенденцій в області розвитку сімейної політики та передового досвіду у реалізації сімейної політики; зроблено огляд актуальних проблем, з якими стикаються сім’ї.