В Університеті пройшла Х всеукраїнська студентська наукова конференція «Філософія і право»

16-12-2014, 16:10
Організатор заходу – кафедра філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Відкриваючи пленарне засідання, проректор з наукової роботи академік А.П. Гетьман зазначив, що проведення такої конференції стало вже доброю традицією, адже десятий рік поспіль вона збирає кращих студентів, які жваво обговорюють актуальні філософські проблеми. «Ця конференція є платформою для перших кроків, можливо невпевнених спочатку. Але саме на таких заходах будується майбутнє нашої держави», – сказав проректор.
З доповідями виступили: студент 3 курсу, 4 групи міжнародно-правового факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Богдан Васильчик – «Феномен індивідуалізму: антропологічний аналіз»; студентка 2 курсу, 28 групи Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Наталія Степова  «Чи маємо ми право власності на самих себе?»; студентка 2 курсу 4 групи факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ірина Солодка  – «Людина – міра усіх речей»: щодо питання інтерпретацій»; студент 4 курсу, 9 групи Харківської державної академії культури, факультету культурології  Дмитро Козаков – «Краса як соціальний критерій людини в ХХІ віці» та ін.
На закінчення завідувач кафедри філософії професор О.Г.Данильян підбив підсумки та вручив доповідачам заохочувальні грамоти з подякою від керівництва Університету.
За результатами конференції видано збірник тез доповідей.