В Університеті пройшла ХІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Філософія і право»

11-10-2016, 16:57

Захід дав можливість перевірити свої інтелектуальні сили студентам провідних навчальних закладів України і підтвердив, що у сучасної молоді існує внутрішня потреба у гуманітарній освіті, зокрема, філософській.

Організатором конференції виступив колектив кафедри філософії, який понад 10 років організує діяльність гуртка з філософії та роботу у дослідницьких студентських групах. Конференцію відкрив проректор з наукової роботи академік А.П. Гетьман, який у вступній промові наголосив: «Сьогодні нашій державі надзвичайно потрібні високоосвічені юристи, здатні зміцнювати її демократичні основи і долати кризові прояви суспільного розвитку. Суттєву роль у професійній підготовці юристів відіграє філософське знання, яке, завдяки мудрості авторитетів минулого та знакових фігур сучасності, сприяє формуванню зрілої громадянської культури фахівців у галузі права».

На пленарному засіданні виступили 12 студентів, а загалом студентський форум зібрав понад 130 учасників.

Із заключним словом виступив завідувач кафедри філософії професор О.Г. Данильян, який підбив підсумки пленарного засідання і вручив доповідачам грамоти з подякою від керівництва Університету.