19-10-2016, 09:53

В Університеті продовжується робота із покращення іншомовних компетенцій провідних викладачів.

Кінцевою метою є проведення наукових заходів іноземними мовами, сприяння публікаціям у провідних наукових виданнях, запровадження англомовних програм на бакалавріаті та магістратурі.

Черговим здобутком стало підтвердження рівня володіння іноземними мовами (рівень В2) завідувачем кафедри цивільного процесу професором Гусаровим К.В. (грецька мова) та заступником директора Інституту прокуратури та кримінальної юстиції доцентом Таш’яном Р.І. (англійська мова).

Вітаємо наших колег та вважаємо, що їх здобутки стануть гарним прикладом для інших співробітників Університету!