В Університеті проведено XVІ Всеукраїнську студентську наукову конференцію «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього»

15-04-2015, 13:16

Організатори – Харківська асоціація політологів і кафедра соціології та політології Університету.

Присутніх привітав та побажав їм плідної праці доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри соціології та політології М.П.Требін: «Незважаючи на події в країні, наукове життя триває. Для багатьох з вас, тих, хто буде серйозно займатися науковою діяльністю – це перші кроки і початок пошуку істини».

На пленарному засіданні виступили: студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Катерина Кислиця − «Сутність функції сім’ї»; студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Владислава Голубнича − «Формування європейської свідомості в українському суспільстві»; студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ольга Корнєєва  − «Націогенез кримськотатарської спільноти в Україні» та ін.

У пленарних доповідях та на двох секційних засіданнях було представлено  доповіді студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківської національної академії міського господарства, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та ін.

За результатами конференції видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень.