В Університеті проведено XІІ Всеукраїнську студентську наукову конференцію «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього»

26-04-2013, 11:20

Організатор заходу – кафедра соціології та політології Університету.

Серед учасників представники таких навчальних закладів: Донецький національний університет, Донецький національний технічний університет, Луцький національний технічний університет, Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського, Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Національний університет «Одеська юридична академія», Одеський національний університет імені І.І.Мечнікова, Харківська гуманітарно-педагогічна академія, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Харківська національна академія міського господарства, Харківський національний економічний університет, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.

Присутніх привітав та побажав їм плідної праці доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри соціології та політології М.П.Требін: «Вже вдванадцяте проводиться студентська наукова конференція кафедри соціології та політології. Із року в рік зростають не лише чисельність та регіональне представництво учасників, але і якість представлених наукових розробок, що стають все більш ґрунтовними за змістом а їх проблематика – більш актуальною та інновативною».

Робота конференції проходила в режимі пленарного засідання, а також у двох секціях. Темами доповідей були: «Особливості політичної культури сучасної України», «Соціокультурний феномен інформаційного суспільства», «Передвиборча програма як засіб впливу на виборця», «Правова  соціалізація студентів-юристів» та ін.

За результатами роботи конференції надруковано збірку тез доповідей.