В Університеті проведено ІV Всеукраїнську наукову конференцію «Актуальні питання кримінального процесу очима молодих дослідників»

25-04-2013, 09:47

Організатор заходу – кафедра кримінального процесу Університету.

На урочистому відкритті з вітальним словом до учасників звернулися завідувач кафедри кримінального процесу, доктор юридичних наук О.В.Капліна та директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, кандидат юридичних наук В.І.Маринів. Зокрема О.В.Капліна зазначила: «Коли ми проводимо подібні студентські заходи, то завжди бачимо їх завдання в тому, щоб стати інтелектуальним майданчиком, де зберуться зацікавлені в науковій дискусії студенти, які мають власні думки, з якими вони бажають поділитися. Наша мета – обговорити їх, допомогти молодим дослідникам сформувати власне наукове бачення тієї чи іншої проблеми, а також розвивати ораторські навички, завжди аргументовано говорити, переконувати».

На пленарному засіданні з доповідями виступили: студент 3 курсу 8 групи господарсько-правового факультету Ярослав Козін − «Інститут доказів за новим КПК України»; студентка 3 курсу 4 групи господарсько-правового факультету Марина Нагорна − «Інститут негласних слідчих дій у законодавстві зарубіжних держав»; студентка 5 курсу 2 групи факультету підготовки юристів для МЗС України Аліна Шаркова − «Повноваження слідчого судді за новим КПК України: сутність, класифікація та деякі особливості реалізації»; студент 5 курсу 22 групи Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Тарас Яросевич − «Оскарження недотримання розумних строків на стадії досудового розслідування»; студент 3 курсу 17 групи Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Ілля Кравцов − «Система органів розслідування в США» та ін.

На заході працювали секції:

-         питання загальної частини кримінального процесу;

-         правове регулювання досудового провадження;

-         правове регулювання судового провадження та особливих порядків кримінального провадження.

На конференції були розглянуті питання, які зараз є важливими для нашої держави, обговорюються наукової громадськістю та практичними працівниками.

За результатами конференції буде виданий збірник тез наукових доповідей.