30-11-2016, 10:20

В Університеті проведено І етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаУ змаганнях взяли участь переможці інститутських і факультетських олімпіад.

За підсумками журі переможцями стали студенти ІІІ курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури та кримінальної юстиції Владислава Маслій, Володимир Марченко, Микола Шинкарчук, Станіслав Рубцов (викладачі − доц. Л.М. Сідак і доц. М.Б. Ценко); Інституту підготовки кадрів для органів юстиції Катерина Луцюк (викладач − доц. В.М. Пивоваров) та студент факультету публічного права та  адміністрування Дмитро Ізотов (викладач −доц. О. А.Лисенко).

Вітаємо переможців і чекаємо з перемогою на ІІ (обласному) етапі мовно-літературного марафону.