В Університеті проведено ІІ судові дебати з міжнародного права

07-05-2013, 09:41

Організатори − факультет підготовки юристів для МЗС України, кафедра та гурток міжнародного права.

Навчальні судові дебати з міжнародного права – учбове моделювання судового засідання Міжнародного суду ООН, до якого команди, що грають ролі представників держав, звертаються для вирішення зустрічних позовних вимог.

Дебати проводилися англійською мовою. Метою проведення конкурсу було поглиблення знань студентів в галузі міжнародного публічного права; розвиток ораторських навичок студентів-правників, вміння знаходити та використовувати правову інформацію в умовах обмеженого часу, здатності працювати в команді та навичок професійної англійської мови.

В конкурсі брали участь шість команд студентів по два гравці в кожній. Суддями на конкурсі виступили викладачі кафедри міжнародного права: кандидат юридичних наук О.В.Сенаторова, кандидат юридичних наук О.Я.Трагнюк, кандидат юридичних наук Ю.А.Мирошниченко, аспірант кафедри міжнародного права Ю.О.Толстенко, випускники університету та колишні учасники міжнародних судових дебатів: Л.Г.Ібадова, О.О.Кривенко та досвідчені студенти-дебатери: Ю.А Землицька (студентка 5-го курсу факультету підготовки юристів для МЗС України), М.М.Юрлов (курсант 5 курсу ІПЮК для СБ України) та А.С.Матвієць (студентка 3-го курсу факультету підготовки юристів для МЗС України).

У фіналі перемогу одержала команда «Advocates» у складі Ірини Моренко (3-й курс факультету підготовки юристів для МЗС України) та Андрія Химчука (5-й курс Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України). Окрему нагороду за кращого оратора отримав Артем Крикун-Труш, (5-й курс військово-юридичного факультету).

Від імені ректорату, нагороди (медалі, грамоти та кубки) вручив проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш. Також Юрій Григорович висловив подяку організаторам та суддям конкурсу.