В Університеті проведено розширене виїзне засідання правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України (НСЖУ)

19-12-2013, 15:45

У заході взяв участь проректор із навчально-методичної роботи В.В.Комаров, який долучився до обговорення нагальних проблем спілки та пошуку шляхів їх вирішення. Насамперед це стосувалося питання про роздержавлення сучасних ЗМІ та його наслідків для широкого кола громадян.

Також одним із найважливіших пунктів засідання став прийом нових членів до лав НСЖУ. Після обговорення представлених кандидатур було одностайно вирішено прийняти Г.Ю.Дарнопиха – доцента кафедри економічної теорії, О.І.Марченко – редактора-кореспондента газети «Vivat lex!», Т.М.Какосян – студкора газети «Vivat lex!», випускницю Університету.