В Університеті проведено захід «Ми проти наркотиків»

03-11-2014, 17:04

Організатор  − студентське самоврядування Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.

Головна мета − донести до студентів усю важливість проблем наркоманії. Вживання наркотиків шкодить здоров’ю і життю людини як особи, так і суспільству загалом.

Присутні мали можливість ознайомитися зі статистикою та відеоматеріалами, що розкривають суть та наслідки впливу на організм людини наркотичних речовин.

Також на захід були запрошені представники наркодиспансеру, які пройшли період реабілітації та вилікувалися від наркоманії. Вони розповіли історії свого життя, те через, що вони пройшли, які наслідки вони отримали після вживання наркотиків.

Після усього побаченого та прослуханого залишається тільки сподіватися на те, щоб молодь усвідомила усю тяжкість даної проблеми та на те, що ніхто не зустрінеться на своєму путі з наркотичною залежністю.