В Університеті проведено акцію Flowers for Lawyers

01-10-2014, 16:25

У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбувся «Ярмарок проектів», учасники якого з великим задоволенням дарували всім жінкам та дівчатам квіти.

Організатор заходу – ВСБ «Еліта нації», партнери –  Ліга студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого й творче об’єднання Flowers for Lawyers.

За мету поставлено інформувати студентів про заходи, які організація  «Еліта нації» проводитиме протягом навчального року, а також про проекти, що існують під керівництвом Ліги студентів.

Благодійний бал-маскарад «За мир!», конкурс «НЮУ має талант», турнір із боулінгу, кубок КВК, фотокрос (конкурс фотографів із завданнями) – заходи, до яких пропонує долучитися ВСБ «Еліта нації».

Ліга студентів заохочує всіх бажаючих стати учасником Lawyers FM, дискусійного клубу, Lawyers TV або відвідати літературні вечори SENSE.

Слід зазначити, що такі акції – це важливі події, які не тільки піднімають настрій на весь день, але й інформують про цікаве й змістовне студентське життя.

Звісно, кожній дівчині було приємно отримати квітку від творчого об’єднання Flowers for Lawyers. Деякі студентки університету поділилися, що такі прості, але водночас приємні вчинки як дарування квітів рідко трапляються в сучасному житті. Тому даруйте квіти незалежно від свят, даруйте квіти своїм близьким і друзям, адже так приємно спостерігати за щирою усмішкою, блиском в очах людини, яка отримала такий презент. Немає значення, буде це букет троянд або звичайні польові квіти, головне – знак уваги!

Також слід пам’ятати, що в стінах НЮУ імені Ярослава Мудрого навчається талановита і всебічно розвинена молодь. Тож долучайтеся й ви до нових проектів і беріть участь у заходах студентських організацій!