В Університеті презентовано нову книгу «України власний шлях»

06-03-2014, 17:48

Відкрив захід проректор із навчально-методичної роботи професор В.В.Комаров, який зазначив, що сьогодні дуже знакова подія у науковому і студентському житті Університету. Вийшла у світ у Німеччині на трьох мовах нова книга, у підготовці якої брали активну участь студенти та викладачі нашого вузу.

Професор В.В. Комаров розповів, що ця робота є результатом творчої співпраці з Університетом Гете м. Франкфурт-на-Майні, а також з Одеським національним морським університетом та Львівським державним університетом внутрішніх справ у рамках спільної програми, яка присвячена дослідженню принципів і структур правових систем, суспільної безпеки –  корупції, захисту персональних даних, расизму/ксенофобії.

Ініціатором цієї програми та її координатором став відомий фахівець Університету Гете м.Франкфурт-на-Майні професор Пітер-Алексіс Альбрехт.

Проректор висловив подяку спонсорам проекту, видавництву Berliner Wissenschafts-Verlag у м. Берліні (Німеччина), координаторам проекту з боку Університету.

У презентації книги взяли участь студенти та викладачі.

З доповідями виступили студенти Університету, які були учасниками проекту та авторами видання.