В Університеті завершено перший етап випробувань навчальних електронних інформаційних комплексів (НЕІК)

27-12-2012, 11:49

26 грудня на спільному заході кафедри конституційного права України та Центру інформаційних технологій Університету студенти Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України випробовували у роботі навчальний електронний інформаційний комплекс з Конституційного права України.

Проректор з навчальної роботи, завідувач кафедри конституційного права Ю.Г. Барабаш власноруч продемонстрував студентам основи роботи із новітньою навчальною системою та висловив сподівання, що інноваційні навчальні системи нового покоління дозволять студентам переглянути ставлення до процесу навчання: зроблять його більш цікавим, зручним та приємним. Проректор наголосив, що використання таких сучасних засобів навчання як НЕІКи сприяє більш якісному та швидкому засвоєнню інформації, полегшує процес її отримання та актуалізації.

У кінці зустрічі було підведено перші підсумки за результатами апробації новітніх інформаційно-освітніх технологій, які впроваджуються у навчальний процес. За результатами плідної роботи Центру інформаційних технологій та авторських колективів кафедр Університетом вже створено та апробовано 5 навчальних електронних інформаційних комплексів, на які  отримано Свідоцтва про реєстрацію авторських прав на твори.

Зараз  на етапі розробки знаходяться ще більше 40 комплексів з усіх дисциплін, що вивчаються в Університеті.