В Університеті відбулося засідання Всеукраїнської школи студентського профспілкового лідера «Студентський профспілковий рух в умовах зміни освітнього простору: виклики сьогодення»

01-10-2015, 16:43

Захід проводився Харківською обласною організацією профспілки ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спільно з Асоціацією правозахисних організаторів студентів України. У ньому взяли участь біля 130 учасників.

Вступне слово промовив проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.Г.Барабаш. Він познайомив присутніх із історією вузу та його сьогоденням, розвитком матеріальної бази, не обійшов увагою здобутки студентів у культурі, окремо зупинився на досягненнях у спорті. Юрій Григорович також відмітив співпрацю ректорату та первинної профспілкової організації у соціальному захисту та матеріальному розвитку. «Взаємодія з профспілками, з справжніми лідерами є для нас однім із магістральних напрямків нашого розвитку», – зазначив проректор.

Голова первинної профспілкової організації Університету В.Г.Білик розповіла про досвід співпраці адміністрації та профспілкового комітету співробітників у різних сферах: в організаційно-масовій, житлово-побутовій, контролю за пунктами громадського харчування, соціальній, матеріально-фінансовій, спортивно-оздоровчій.

Учасників привітали: голова первинної профспілкової організації студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого О.Ю. Дудченко, голова ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Г.Ф. Труханів, голова Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Л.М. Дулуб.

Роботу було продовжено у секціях:

– документообіг у профспілковій організації;

– створення та реалізація сучасних профспілкових проектів;

– імідж студентської профспілкової організації: формування, виклики та загрози;

– студентський профспілковий лідер: образ, місія, стратегія діяльності;

– особливості соціально-економічного захисту студентів через положення нормативно-правових актів у сучасних умовах.