В Університеті відбулося вшанування пам’яті видатного вченого і педагога, першого проректора (1964−2010) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.В.Сташиса

10-07-2015, 14:49

Захід, присвячений 90-річчю від дня народження В.В.Сташиса, відбувся на міському кладовищі №2. Вшанувати пам’ять прийшли колеги, учні, викладачі та співробітники Університету.

Ректор Університету В.Я.Тацій відзначив: «Пройдуть роки, десятиліття, а у наших серцях, у пам’яті, безумовно, залишиться постать видатного вченого і педагога Володимира Володимировича. Ми всі відчуваємо горісність втрати і розуміємо, як його нам не вистачає. Йде життя, багато що змінюється, але дуже важливо, щоб пам’ять про таких людей збереглася у поколіннях. Особливо це важливо для молоді, бо на прикладі життя Володимира Володимировича будуть виховатися майбутні покоління. Дійсно, він – людина праці, надзвичайно талановитий, патріот нашої незалежної держави. Саме завдяки його зусиллям і наполегливості багато що вдалося зробити для тих, хто сьогодні навчається. А саме головне – він залишив величезну наукову спадщину, по його підручниках, монографіях та коментарях можливо навчатися ще багато років».

Присутні поклали квіти до пам’ятника.

Ритуал покладання квітів  здійснили курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України.

Співробітники і курсанти вдячні Володимиру Володимировичу за те, що саме він у 1994 році став одним з ініціаторів створення та незмінним куратором факультету підготовки фахівців-юристів для української спецслужби, а з 2004 року − Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України.

Після цього у приміщенні Університету пройшов показ короткометражного фільму про життя В.В.Сташиса.