В Університеті відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (доповнено)

07-05-2013, 15:12

На урочисте святкування запросили ветеранів, учасників бойових дій – викладачів та співробітників Університету. Серед них: Федір Павлович Герасимов, Віолетта Омелянівна Коновалова, Євгенія Семенівна Котелевська, Степан Васильович Котков, Микола Іванович Полєгаєв, Шаген Шабойович Яромиш’ян та ін.

Захід відкрив перший проректор Університету Ю.П.Битяк. Із щирими словами він звернувся до присутніх: «У кожної держави, кожного народу є події і дати, які складають основу, базові точки їх історії, підґрунтя історичної пам’яті і національної гордості. Для нас такою знаковою віхою була і вічно буде Перемога у Великій Вітчизняній війні. У цей славетний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану вам, дорогі ветерани. Ви на своїх плечах винесли тягар війни, врятували Батьківщину від поневолення, підняли її з руїн у повоєнні роки, на новий рівень підняли економіку, науку і культуру. Без ваших ратних і трудових подвигів не було б України як держави. Ми ніколи не забудемо про ваш внесок у здобуття Великої Перемоги. У цей пам’ятний день прийміть побажання здоров’я та наснаги. Земний уклін вам і найщиріша вдячність!»

Юрій Прокопович вручив ветеранам цінні подарунки.

Разом із курсантами та студентами Університету ветерани поклали квіти до пам’ятника захисникам Вітчизни. Учасники заходу Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, тих, хто зі зброєю в руках боровся за визволення від гітлерівських окупантів. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам!

У Палаці студентів відбувся святковий концерт для ветеранів, професорсько-викладацького складу та співробітників Університету.

З нагоди відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету проведено ряд заходів.
Так, на початку травня курсантами 1-4 кусів було здійснено упорядкування прилеглої території біля пам’ятників радянським воїнам, загиблим в роки Великої Вітчизняної війни, а також проведено прибирання могил Героїв Радянського Союзу.
Курсанти 2 курсу, на запрошення керівництва районної державної адміністрації м. Зміїв Харківської області, взяли участь у міських урочистостях присвячених 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Почесна варта біля пам’ятника воїнам-визволителям здійснила покладення траурної гірлянди, вшановуючи пам’ять загиблих.
Також курсанти разом з представниками міської влади прийняли участь у поздоровленні присутніх ветеранів війни та збройних сил.