В Університеті відбулися он-лайн лекції професора Джеймса Дваєра (м. Вілямсбург, США), професора Лізи Гауфман (м. Бремен, ФРН) та юриста Секретаріату Європейського Суду з прав людини доцента Тараса Пашука (м. Страсбург, Франція)

21-11-2016, 14:49

Із 4 по 14 листопада для студентів спільних магістерських програм «Міжнародне право» та «Європейське та міжнародне підприємницьке право», що реалізуються спільно з Університетом Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва); а також зацікавлених аспірантів та викладачів були проведені англомовні он-лайн лекції відомих фахівців з питань міжнародних стандартів захисту прав людини.

Лекція професора Джеймса Двайєра з державного дослідницького Університету Уіляма та Мері (William & Mary University, Williamsburg, Virginia, USA), що відбулася 4 листопада, була присвячена сучасним проблемам сімейного права США, компетенції Уряду США та окремих штатів у питаннях шлюбу та подальшому розвитку судової практики після справи «Обергефелл против Ходжеса». Модераторами заходу були кандидат юридичних наук, доцент О.В. Жилінкова та доцент кафедри конституційного права В.В. Речицький.

10 листопада професор Ліза Гауфман з Університету м. Бремена (University of Bremen, Germany) розказала про політику щодо «інших» у Німеччині та проблемах толерантності у сучасному німецькому суспільстві.

У лекції юриста Секретаріату Європейського суду з прав людини кандидата юридичних наук Тараса Пашука, що транслювалася 14 листопада з м. Страсбург (Франція), йшла мова про прецедентні справи ЄСПЛ стосовно конфлікту свободи слова і толерантності, «мову ненависті», відповідальності журналістів, заборону нацизму тощо.

Гостьові лекції відбулися на запрошення викладача спільних магістерських програм доцента Д.О.Вовка, який також був модератором дискусій.