В Університеті відбулися загальні збори Харківського місцевого осередку Громадської організації «Всеукраїнська асоціація кримінального права»

15-09-2016, 11:17

%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%b3%d0%be-%d0%b2%d0%b0%d0%ba%d0%bfНа зібранні заслухано звіт голови Ю.А.Пономаренка про роботу обласного осередку за минулі п’ять років. Він, зокрема, повідомив про наукові заходи, які були організовані членами осередку, або в яких вони взяли участь; про видавничу діяльність; про їх участь у законопроектній роботі, підготовці висновків для судів та інших правозастосовних органів; про науково-методичну, науково-організаційну та інші напрями діяльності. За результатами звіту робота Харківського обласного осередку протягом звітного періоду була визнана задовільною. Новим головою обрано доктора юридичних наук, професора кафедри кримінального права № 1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Л.М.Демидову. Також розглянуто питання про делегатів для участі у Загальних зборах громадської організації «Всеукраїнська асоціація кримінального права».