В Університеті відбулася зустріч випускників 1984, 1989, 1994 та 2004 років

23-06-2014, 11:00

Першим випускників та гостей привітав ректор В.Я.Тацій. «Багато років поспіль Університет посідає перші місця в різних рейтингах. Проте прославляють вуз не тільки викладачі та співробітники. Багато залежить від того, як дорогою життя йдуть наші випускники, як вони служать державі, людям та Конституції».

Василь Якович розповів про наукові, культурні, спортивні, творчі здобутки Університету, а також про те, що збудовано і ще планується побудувати. Ректор зазначив, що, незважаючи на складні часи для держави, Харків був, є і буде прекрасним сучасним європейським студентським містом і Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого надає чудові умови для навчання і виховання висококласних фахівців.

В.Я.Тацій зупинився на різних показниках вузу, а саме на створених умовах для нормальної роботи студентів, їх проживання, харчуванні, занятті спортом, творчості. Це складові, без яких не можна виховати гармонійно розвинену особистість і у майбутньому, справжнього фахівця.

Ректор назвав Університет унікальним вузом, у якому навчаються та працюють представники усіх регіонів країни, а за всю історію його існування  не було жодного конфлікту. «У кожному гуртожитку живуть студенти з різних куточків країни і дружать, як і ви свого часу. Наш вуз є центром єднання всіх регіонів України», − підкреслив ректор.

Випускників привітав перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш: «При всій повазі до випускників інших вузів, ви − кращі. Зараз складні часи для країни, ми мало посміхаємося, і це дійсно свято побачити знову своїх друзів. Виконуючи доручення ректора, ми 2 роки тому створили єдину сім’ю Університету – Асоціацію випускників».

Ю.Г.Барабаш розповів  про укладені угоди між Асоціацією випускників та різними організаціями, стажування студентів у цих організаціях, про 100% працевлаштування випускників-бюджетників та отримання першого робочого місця, міжнародну діяльність Асоціації в різних країнах світу, Всеукраїнське друковане видання «Вісник» Асоціації випускників Університету, де можна дізнатися не тільки про правові новини, а й життя випускників.

Учасників також привітали Суддя Верховного Суду України, заступник Голови Ради суддів України В.І.Гуменюк, начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Харківської області В.В.Скрипник, доцент кафедри міжнародного права Університету О.В. Тарасов.

В.І.Гуменюк,  зокрема, сказав: «Дуже приємно відчувати під час зустрічі та спілкування, що ми разом. Коли захожу у залу, я відчуваю дух харківської школи. Дуже вдячний нашому вузу і викладачам за життєву школу. Університет дав кожному не лише фундаментальні знання, які дозволяють виконувати на високому рівні будь-яку роботу, а й серйозну школу самоорганізації. Усі знання та досвід, які ми тут отримали, знадобилися нам у житті».

Випускники зробили цінні подарунки Університету.