В Університеті відбувся фінал ХVІІІ конкурсу ораторів

27-05-2015, 15:39

Конкурс пройшов у два етапи. У першому турі брали участь 72 студенти університету, які виявили бажання спробувати свої сили та продемонструвати ораторські здібності. У фіналі – 10 найкращих, які були відібрані під час попереднього туру.

Відкрив захід проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який зазначив: «Те, що було свого часу організовано кафедрою соціології та політології, заслуговує на повагу та всіляку підтримку», і додав: «Хочу побажати учасникам сміливості та впевненості. Оскільки, незважаючи на весь досвід, харизматичність, дуже важко виходити на сцену, виступати з серйозними доповідями , жартувати і заслуговувати повагу залу. Ви молодці вже тому, що дісталися фіналу, впевнено тримаєтеся на сцені. Бажаю всім вам вдало виступити, а вболівальникам − підтримувати своїх улюбленців».

Конкурсанти змагалися у двох завданнях: «Промова» та «Полеміка».

Члени журі у складі проректора з навчальної роботи Ю.Г.Барабаша (голова), зав. кафедри соціології та політології М.П.Требіна; засновника конкурсу в Університеті Н.П.Осипової, ас. кафедри конституційного права, переможниці конкурсу ораторів 2010 року К.О.Павшук, голови студентського самоврядування Університету В.Рудика  визначили переможців.

Дипломантами конкурсу стали:

Гаяне Абраамян (Інститут підготовки юридичних кадрів для органів юстиції), Лілія Балдига (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури), Аліна Онищенко (міжнародно-правовий факультет), Альона Петрикова (міжнародно-правовий факультет), Тетяна Попова (міжнародно-правовий факультет), Олександр Рибалов (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС), Лілія Рудич (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури), Ярослав Хміль (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ), Антон Ярмонік (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури).

Кращим оратором року був визнаний студент Денис Шутов (міжнародно-правового факультет, 3 курс).