В Університеті відбувся круглий стіл «Сильна ООН – кращий світ», присвячений 70-ій річниці заснування організації

28-10-2015, 18:07

Організатори:  наукова бібліотека та кафедра міжнародного права.

Захід відкрила директор бібліотеки Н.П.Пасмор, яка зазначила, що у вузі стало доброю традицією такі дати відзначати саме із студентами, які прагнуть відкрити  щось нове, цікаве, креативне для себе та поділитися цим із іншими.

Також учасників привітав доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедрою міжнародного права І.В.Яковюк.

Із науковими повідомленнями та слайд-презентаціями виступили:  Г.Андрущенко (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 4 курс) − «ООН як суб’єкт забезпечення миру та безпеки»,  В.Лурье (міжнародно-правовий факультет, 4 курс) − «Членство України в Раді Безпеки як результат співпраці з ООН в сфері безпеки», В.Костенко  (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 4 курс) − «Проблеми участі ООН у вирішенні політичних конфліктів», А. Руденко (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України,  4 курс) − «ЕКОСОР – один з головних органів Генеральної ООН» та ін.