В Університеті відбувся захід, присвячений Голодомору 1932-1933 рр. за участю представника Центрального управління Служби безпеки України В.М.Удовиченка

27-11-2015, 17:13

В Університеті відбувся захід, присвячений Голодомору 1932-1933 рр.. за участі радника Голови Служби безпеки України В.М.УдовиченкаВшанувати пам’ять жертв прийшли курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ та студенти Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.

Ректор Університету В.Я.Тацій у своїй промові згадав про жахливі події тих років, підкреслив важливість усвідомлення молодим поколінням українців трагізму минулих скорботних подій, а також їх вплив на історію і майбутнє нашої Держави. Сьогодні треба пам’ятати про минуле, злочини не повинні забуватися задля майбутнього, оскільки саме через пам’ять передається душа народу.

Василь Якович подякував керівництву СБ України та представникам слідчих груп по розкриттю злочинів за те, що вони вперше погодилися презентувати свої напрацювання  саме у нас в Університеті.

Представник Центрального управління Служби безпеки України, офіцер з особливих доручень III категорії ДКІБ СБ України В.М.Удовиченко представив добірку видань, яка відображає та віддзеркалює страшні події, через усвідомлення причин та наслідків Голодомору 1932-1933 років, організованого тоталітарним сталінським режимом для підриву національного духу і знищення українського народу.

Також він додав, що такі видання будуть подаровані усім українським вузам, але  першим їх отримав − Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.