В Університеті відбувся День відкритих дверей

14-11-2016, 09:53

Захід проходив за активної участі студентського самоврядування та Ліги студентів.

Абітурієнти та їх батьки отримали змогу поспілкуватися з керівництвом Університету, інститутів/факультетів, кафедр, міжнародного відділу та представниками приймальної комісії, а також ознайомитися з Правилами прийому на 2017 навчальний рік.

День відкритих дверей розпочався ярмарком-презентацією інститутів/факультетів та показом відеофільмів про Університет, після цього – загальна зустріч з першим проректором Ю.П.Битяком, проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашом, відповідальним секретарем приймальної комісії Ю.А.Пономаренком, директорами інститутів та деканами факультетів.

Зі вступним словом до присутніх звернувся перший проректор Ю.П.Битяк, який зазначив, що Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є одним з самих престижних вишів нашої країни, флагманом юридичної освіти в Україні, його беззаперечне лідерство підтверджують результати рейтингів ВНЗ. Юрій Прокопович ознайомив з історією створення, структурою Університету, організацією навчального процесу, досягненнями вишу, а також розповів про умови для навчання, проживання та дозвілля.

Перший проректор анонсував відкриття найближчим часом надсучасної 11-поверхової бібліотеки. Новий бібліотечний ресурсний центр буде вміщувати понад 4 мільйони книг і матиме близько 400 ПК робочих місць, низку інформаційно-аналітичних лабораторій, 5 лекційних залів та 40 навчальних аудиторій.

Проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш зупинився на міжнародних зв’язках вишу, його партнерах, участі в нових проектах. Юрій Григорович підкреслив, що, навчаючись в Університеті, можна отримати якісну освіту європейського зразка. Активна співпраця Університету з іноземними вишами дозволяє студентам стати учасниками міжнародних стажувань та грантових програм, завдяки чому з’являються чудові шанси досягти кар’єрного успіху не лише в Україні, але й закордоном.

Відповідальний секретар приймальної комісії Ю.А.Пономаренко ознайомив присутніх з особливостями прийому 2017 року та відповів на численні запитання.

Під час зустрічей з деканами, співробітниками та студентами абітурієнти мали можливість ознайомитися з історією та життям кожного окремого інституту/факультету, дізнатися про особливості освітнього процесу.

Також проведено лекцію-екскурсію навчальними корпусами та гуртожитками Університету (ознайомлення з аудиторним фондом, закладами харчування, спортивно-оздоровчими комплексами, культурно-просвітницьким центром, науково-технічною базою та побутово-житловими умовами студентів).

Відвідувачі Дня відкритих дверей зможуть взяти участь у конкурсі на найкраще фото! Подробиці за посиланням: https://vk.com/real_lawyer