В актовому залі Університету пройшла звітно-виборча конференція Правління студентського самоврядування Університету

26-09-2014, 14:49

У конференції взяли участь представники всіх інститутів та факультетів Університету, загальна кількість присутніх та зареєстрованих складала 220 студентів–делегатів, а також представники адміністрації та  профкому студентів.

До присутніх звернувся проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш. Він розповів про роль та значення студентського самоврядування і зазначив, що студентське самоврядування є школою лідерів та відповідальних людей.

Ю.Г.Барабаш звернув увагу студентів на той факт, що після трагедії у зоні АТО до Університету переведено багато студентів з Донецької та Луганської областей. Проректор закликав усіх ставитись до них з особливою турботою.

Юрій Григорович також анонсував зустріч ректора Університету В.Я.Тація зі студентським активом у жовтні.

Замість Ольги Турчиної (оскільки вона завершила навчання в Університеті) звітував тимчасово виконуючий обов’язки голови студентського самоврядування Віталій Рудик, а також голова студентської прес-служби Університету Антон Радзівідло за 2013-2014 навчальний рік.

Відповідно до вимоги нового закону України «Про вищу освіту» учасники конференції затвердили зміни до ст.6 Положення про студентське самоврядування Університету «кандидатури членів правління обираються шляхом прямого таємного голосування простою більшістю учасників конференції».

Новим головою студентського самоврядування Університету обрано студента 4 курсу, 10 групи Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Віталія Рудика.