В Актовому залі Університету відбулася звітно-виборча конференція Правління студентського самоврядування Університету

23-10-2013, 15:42

На заході були присутні та зареєстровані делегати від студентів усіх факультетів та інститутів, а також представники адміністрації та  профкому студентів.

Розпочалася конференція зі звітів голови студентського самоврядування Ольги Турчиної та голови студентської прес-служби Університету Антона Радзівідла за 2012-2013 навчальний рік.

На заході виступив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш. Він розповів про роль та значення студентського самоврядування й наголосив на важливості демократичних процесів в Університеті та ролі, яка відведена студентству в житті соціуму. Проректор висловив підтримку дій студентського самоврядування і подякував за активну життєву позицію і небайдужість. Ю.Г.Барабаш назвав показовим масовий масштабний одноденний соціально-оздоровчий і благодійний захід «Run, Kharkiv, Run!», де вперше ініціатором та головним організатором проекту було студентське самоврядування Університету.

Згідно з регламентом зареєстровані учасники форуму шляхом відкритого голосування обрали нових членів Правління. Лічильна комісія підрахувала та оголосила результати відразу.

Бажаємо новим членам Правління натхнення та успіху в реалізації задуманого!