Вітаємо з Днем народження!

13-01-2014, 00:01

Шановний Василю Яковичу!

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого щиро вітає Вас із Днем народження.

Доля подарувала Вам активне, багате та цікаве життя, а природний талант організатора, помножений на прагнення творити добро, став запорукою успіху.

У Вашій особі гармонійно поєднуються якості професійного керівника, активного громадського діяча та науковця. Багатогранність і глибина таланту викликають захоплення, а неоціненний внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки – повагу.

Своєю професійною діяльністю Ви даруєте людям почуття стабільності та впевненості у майбутньому. Під Вашим керівництвом студенти набувають різнобічних якісних знань та стають справжніми висококваліфікованими фахівцями, а викладачі удосконалюють свою науково-педагогічну майстерність, досягаючи вагомих результатів.

Від щирого серця бажаємо Вам добра і злагоди, міцного здоров’я, терпіння, невичерпної енергії та творчої наснаги, благополуччя і втілення мрій. Нехай кожен день буде сповнений натхненням до корисних справ та теплом людських відносин!