Військово-юридичним факультетом на честь Дня Університету та Дня факультету проведено ряд заходів

21-11-2016, 15:51

У комплексних змаганнях «Битва курсів» (18 листопада) взяли участь команди п’яти курсів. Конкурсні завдання  потребували від учасників і знання історії Університету та факультету, і військових знань та навичок, а саме головне – командного духу та витримки.

До конкурсної програми входили:

– відео-презентація курсу;

– вікторина на знання історії Університету та факультету, загально-інтелектуальні питання за військовою спрямованістю;

– юридичний пазл;

– «Пантоміма» – вгадай пісню;

– розбирання та збирання зброї на час.

У загальному заліку переможцем та володарем перехідного кубку «Битви курсів» стала команда 4 курсу, друге місце посіла команда 5 курсу, третє місце – у команди 1 курсу та четверте місце поділили команди 2 та 3 курсу.

Переможці отримали перехідний кубок, призери та учасники – заохочувальні грамоти.

Змагання з армспорту (19 листопада) проводились серед хлопців – курсантів та студентів усіх шести курсів у двох вагових категоріях: до 75 кг та 75+ кг (на правій руці). Загалом у змаганнях взяли участь близько 30 осіб.

Переможцями стали:

у ваговій категорії до 75 кг курсант 1 курсу Євген Ярошенко;

у ваговій категорії 75+ кг курсант 5 курсу Євген Лобань.

Переможці та призери отримали грамоти та медалі. Нагородження провів заступник начальника факультету по роботі з особовим складом підполковник Ю.В.Шубін.