Військово-юридичний факультет Національного Університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» святкував 17 річницю з Дня заснування

21-11-2013, 16:56

До Дня факультету було проведено низку заходів: спортивні змагання, конкурс на кращого знавця історії Національного Університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та військово-юридичного факультету, урочисте зібрання, на якому було проведено нагородження, кращих офіцерів, працівників, студентів, курсантів факультету та переможців змагань.

На сьогодні факультет здійснює підготовку юридичних кадрів для юридичної служби Міністерства оборони України, збройних Сил України, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони України, Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.

За 17 років існування факультет здійснив 14 випусків, було підготовлено більше 1000 фахівців військової юстиції. Дипломи з відзнакою отримали понад 180 випускників, із золотими медалями закінчили навчання 88 офіцерів.