Відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста на заочному факультеті № 1

22-12-2014, 16:10
У заході взяли участь: перший проректор Університету д.ю.н., проф. Ю.П.Битяк, декан заочного факультету № 1 Ю.А.Пономаренко, заступник декана О.Ю.Лялюк, диспетчер курсу Т.В.Чеботарьова та секретар курсу Є.О.Ансіна.
З привітальним словом до випускників звернувся перший проректор Університету Ю.П.Битяк, який побажав звершень у майбутньому, бути високопрофесійними фахівцями та з гордістю нести звання випускника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Студенти, в свою чергу, також висловили слова вдячності ректорату та професорсько-викладацькому складу Університету за знання, які вони одержали за роки навчання.
Після цього Юрій Прокопович вручив дипломи випускникам заочного факультету № 1, які закінчили Університет з відзнакою. Іншим студентам дипломи вручив декан факультету Ю.А.Пономаренко.
Дипломи одержали 402 випускники, з них із відзнакою − 42.