Відбулося стажування викладачів в Університеті Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва)

23-05-2016, 15:56

8-14 травня викладачі Університету, які розробили навчальні курси для міжнародних програм та забезпечують англомовні студії за напрямами «International trade and investment law», «Advanced studies in civil procedure», «Theoretical bases of the law of corporations», «International contracts law», відповідно до двосторонньої угоди про академічну мобільність відвідали Університет Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва).

Під час стажування асистент кафедри цивільного процесу Тетяна Цувіна, асистент кафедри міжнародного права Вікторія Ісакова, асистенти кафедри цивільного права №1 Наталія Філатова та Богдан Карнаух познайомилися з організацією навчального процесу та системою оцінювання знань студентів юридичного факультету, відвідали лекції та практичні заняття.

Зокрема, викладачі були присутні на лекції Голови Верховного Суду Литви Рімвідаса Норкуса (Rimvydas Norkus), присвяченій проблемам транскордонного банкрутства, відвідали Верховний Суд Литви та ознайомилися з порядком касаційного оскарження рішень та організацією роботи вищої судової інстанції. Робоча поїздка завершилася участю в міжнародній конференції «Реформа трудового права», яка проводилася Міністерством юстиції Литви.