Відбулося нагородження переможців олімпіади з англійської мови

16-03-2016, 16:43

Організатори – кафедри іноземних мов №1 і №3, профком студентів.

Олімпіада проводиться щорічно серед студентів Університету з метою підвищення мотивації та заохочення майбутніх юристів до вивчення англійської мови, як засобу професійної комунікації.

Змагання проходили в три тура з 26 лютого по 2 березня за участю 160 студентів. Завдання вимагали не лише хорошої мовної підготовки, але й творчого підходу та вміння логічно і нестандартно мислити. До фінального туру пройшли десять учасників.

Найвищі бали отримали:

І місце – Анастасія Скубакова (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс);

ІІ місце – Максим Хіжняков (господарсько-правовий факультет, 1 курс);

Катерина Баша (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс);

ІІІ місце – Євген Головко (господарсько-правовий факультет, 3 курс);

Марія Задорожна (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс);

Валерія Герман (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 1 курс).

Вручив нагороди та привітав переможців проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, якій відзначив важливість вивчення іноземних мов у сучасних умовах та підкреслив, що студенти, які добре володіють ними, скориставшись правом академічної мобільності, можуть отримати досвід навчання в європейському вузі. Університет відкриває нові програми, які дозволяють це зробити.

Переможці візьмуть участь у Всеукраїнської олімпіаді.