Відбулося нагородження переможців олімпіади з англійської мови серед студентів ІІ курсу НЮУ імені Ярослава Мудрого

27-03-2014, 17:42

Мета − підвищення мотивації та заохочення майбутніх юристів до вивчення англійської мови як засобу професійної комунікації.

Завдання олімпіади вимагали від учасників не лише досконалого знання мови, а й творчого підходу, вміння логічно і нестандартно мислити.

Захід відкрив проректор із навчальної роботи професор Ю.Г. Барабаш. Він підкреслив важливість вивчення іноземних мов в умовах глобалізації  освіти, наголосивши на тому, що перед студентами, які добре володіють іноземними мовами, відкриваються широкі перспективи у навчанні та майбутній професійній діяльності.

До третього туру пройшли 10 студентів. Завдання фінального туру відповідали формату Всеукраїнської олімпіади з англійської мови для студентів немовних вищих навчальних закладів. Найвищі бали отримали:

І місце:

− Косінова Катерина (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 1 група);

− Гвоздєва Валерія  (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 9 група);

ІІ місце:

− Косінова Дарина (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 1 група);

− Шевчук Аліна  (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 2 група);

ІІІ місце:

− Усіков Олександр (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2 курс, 4 група);

− Овсяннікова Марія (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 3 група);

− Темертей Катерина (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 18 група);

Переможці візьмуть участь у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови.

Вітаємо і бажаємо нових творчих звершень, досягнень і успіхів!