Відбулося засідання робочої групи проекту «Розвиток регіональних міждисциплінарних студій з енергетичного та екологічного права»

25-05-2015, 15:54

Проект реалізувався консорціумом європейських, грузинських та українських університетів  у 2013-2015 роках за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми Темпус (нині Еразмус +).

У заході брали участь начальник відділу міжнародних програм і зв’язків О.С. Частник, доценти кафедри міжнародного права Т.М. Анакіна, І.А. Шуміло, Л.Я. Трагнюк, доцент кафедри екологічного права А.К. Соколова, асистент  кафедри господарського права О.Ю.Битяк, асистент  кафедри цивільного права №2 А.М. Євков, доцент кафедри державного будівництва А.А.Грінчак,  а також викладачі Національного аерокосмічного університету «ХАІ» імені Н.Є. Жуковського професор С.В. Губін, доцент  Ю.О. Шепетов.

Керівник проекту проректор з наукової роботи А.П. Гетьман щиро подякував учасникам, які брали участь у розробках навчально-методичного забезпечення курсів з екологічного та енергетичного права, а також висловив сподівання на подальший розвиток співпраці у цій сфері.

За результатами проекту було підписано договір про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Національним аерокосмічним університетом імені Н.Є. Жуковського, а також видано 13 навчально-методичних посібників, які передано науковим бібліотекам університетів.