Відбулося засідання ректорату, на якому розглядалися питання виконання спільних рішень ректора та студентського активу, прийнятих під час зустрічі

29-05-2015, 16:50

У рамках продовження співпраці між студентською спільнотою та адміністрацією вишу пройшла зустріч ректора Університету В.Я.Тація з представниками студентського самоврядування. Під час заходу студентами було поставлено ряд запитань та висловлено низку пропозицій, що стосувалися широкого кола нагальних проблем: проведення зустрічей з політиками та державними діячами, надання пільг студентам, у яких батьки є учасниками бойових дій у зоні АТО тощо.

Члени ректорату та адміністрація Університету розглянули подані ініціативи та пропозиції студентів і на засіданні ректорату винесли такі рішення:

1. З наступного року будуть частіше проводитись зустрічі студентів з державними діячами. Що стосується зустрічей з іноземними делегаціями, то вони відбуваються щотижня, а інформація про них розміщується на сайті Університету.
  2. На сьогоднішній день існують пільги для студентів, у яких батьки – учасники бойових дій у зоні АТО, але вони стосуються тільки дітей військовослужбовців, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків. Такі діти протягом 3 років після закінчення школи можуть вступати до ВНЗ поза конкурсом. Університетом було запропоновано перелік пільг, які не повною мірою відображені в законі України.
  3. Щодо створення он-лайн-кабінету ректора на офіційному сайті Університету слід зазначити, що інформація про заходи, в яких бере участь ректор, на сайті постійно оновлюється.
  4. Університет постійно працює у напрямку підвищення свого рейтингу. Проводиться активна робота щодо підтримання міжнародних зв’язків з іншими навчальними закладами. Журнал «Право України», засновником якого є ВНЗ, увійшов до американської системи цитування. Наступний етап – створення власної вузівської наукометричної бази, що дозволить зробити певні кроки до входження в інші наукометричні бази.
  5. На постійному контролі знаходиться питання про встановлення засобів охорони гуртожитків та навчальних корпусів. Протягом року планується встановлення турнікетів в навчальних корпусах за адресою: вул. Пушкінська, 106 та вул.Динамівська,4.
  6. Ректорат цілком підтримує ведення студентами здорового способу життя, тому питання із створення велопарковок буде вирішено. Незабаром для затвердження буде представлено зразок для паркування велосипедів на вул. Динамівській, 4.
  7. У зв’язку зі змінами в економічному становищі країни, Університет змушений підвищити вартість навчання. Однак, враховуючи різні обставини, передбачив удвічі менше зростання від запропонованого МОН України 25%.

Для довідки. Вартість навчання в Університеті на рік:

молодший спеціаліст (Полтавський юридичний коледж) – 8000 грн. (денна форма), 4300 грн.  (заочна форма);

бакалавр за напрямом «Правознавство» (інститути і факультети в м. Харкові) – 22400 (денна форма), 12650 грн.  (заочна форма);

бакалавр за напрямом «Правознавство» (Полтавський юридичний інститут) 17800 грн. (денна форма), 9800 грн.  (заочна форма);

бакалавр за напрямом «Міжнародне право» – 23350 (денна форма), 13570 грн.  (заочна форма);

спеціаліст  за спеціальністю «Правознавство» – 13570 грн.  (заочна форма);

магістр за всіма спеціальностями – 27700 (денна форма), 18720 грн.  (заочна форма).