Відбулися урочисті збори студентів першого курсу Університету

01-09-2013, 12:35

У Палаці студентів відбулися урочисті збори, присвячені початку навчального 2013-2014 року студентів першого курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, господарсько-правового факультету, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України та факультету підготовки юристів для МЗС України.

Відкрив захід і щиро привітав першокурсників та їх батьків ректор Університету В.Я.Тацій: «Цього року ми отримали більше 20000 заяв від абітурієнтів. Ви пройшли складні випробування. І сьогодні ви − кращі з кращих. Ви стали студентами славетного вузу, якому виповнюється 210 років у наступному році. Сподіваюся, ви швидко адаптуєтеся і відчуєте себе часткою дружної студентської родини, будете примножувати її успіхи своїми міцними знаннями та численними талантами. Не сумніваюся, ви пишатиметеся тим, що навчаєтеся саме у цьому Університеті, в таких прекрасних умовах здобуваєте якісну освіту. На вас чекає захоплююче життя, повне знань, творчого натхнення, наукових досліджень і відкриттів! Упевнений, багато хто з вас залишить свої імена в славній історії нашого вузу!»

Він підкреслив той факт, що в Університеті є всі умови для всебічного розвитку, і завжди приділяли увагу не тільки навчанню, а й стимулюванню, підтримці творчих, спортивних та інтелектуальних здібностей молоді.

В.Я.Тацій презентував щоденник − подарунок кожному студенту від Харківського міського голови Г.А.Кернеса та анонсував міське свято для першокурсників на площі Свободи 1 вересня, організоване за підтримки  голови ХОДА М.М.Добкіна та міського голови Г.А.Кернеса.

До першокурсників звернулися та висловили найщиріші побажання почесні гості: начальник Управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області, генерал-майор внутрішньої служби Є.Ю.Бараш; заступник начальника ГУМВС України в Харківській області, начальник слідчого управління, полковник міліції М.І.Фоменко; перший заступник прокурора Харківської області В.С.Суходубов;  начальник Головного управління юстиції в Харківської області С.М.Мохончук; начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Харківській області В.В.Остапенко; перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України Харківській області Т.В.Зятєва та ін.

На цих урочистостях студенти познайомилися із керівниками вузу, які розповіли про особливості навчання та перспективи розвитку Університету.