Відбулися урочисті збори студентів першого курсу Університету

01-09-2014, 10:02

У Палаці студентів відбулися урочисті збори, присвячені початку навчального 2014-2015 року студентів першого курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, господарсько-правового факультету, Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, міжнародно-правового факультету, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України та факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України.

Відкрив захід і щиро привітав першокурсників та їх батьків ректор Університету В.Я.Тацій: «Це дійсно свято. Свято для вас, для нашого багатотисячного колективу, ваших батьків та родичів. Але, на превеликій жаль, воно проходить у сумні часи. Поруч з нами, в Україні, відбуваються страшні події. Гинуть наші брати і сестри. Це велике горе, яке проходе крізь серце і розум. Там багато загиблих патріотів нашої держави. Серед них немало наших випускників, які виконують свій обов’язок».

«Ви пройшли складні випробування. І сьогодні − кращі з кращих. Ви стали студентами славетного вузу. Сподіваюся, що швидко адаптуєтеся і відчуєте себе часткою дружної студентської родини, будете примножувати її успіхи своїми міцними знаннями та численними талантами. Не сумніваюся, ви пишатиметеся тим, що навчаєтеся саме у цьому Університеті, в таких прекрасних умовах здобуваєте якісну освіту. На вас чекає захоплююче життя, повне знань, творчого натхнення, наукових досліджень і відкриттів! Упевнений, багато хто з вас залишить свої імена в славній історії нашого вузу»,  − сказав ректор.

Він підкреслив той факт, що в Університеті є всі умови для всебічного розвитку, і завжди приділяли увагу не тільки навчанню, а й стимулюванню, підтримці творчих, спортивних та інтелектуальних здібностей молоді: «І для цього буде все робити наш колектив, а також усе можливе і неможливе наша держава!»

В.Я.Тацій анонсував проведення 3,4 та 5 вересня співбесід с першокурсниками, які бажають брати участь у творчих колективах професійного театру Палацу студентів.

До першокурсників звернулися та висловили найщиріші побажання почесні гості: перший заступник прокурора Харківської області В.С.Суходубов; перший заступник начальника ГУМВС України в Харківській області полковник міліції В.Р.Остропілець; начальник Головного управління юстиції в Харківської області С.М.Мохончук; начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Харківській області В.В.Остапенко.

На цих урочистостях студенти познайомилися із керівниками вузу, які розповіли про особливості навчання та перспективи розвитку Університету.