Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

07-05-2014, 16:25

На святкування 69-ої річниці Перемоги запросили ветеранів, учасників бойових дій, а також студентів, викладачів та співробітників Університету.

Захід відкрив ректор Університету В.Я.Тацій. Із щирими словами він звернувся до присутніх: «9 травня – ця світла і свята дата об’єднує всі покоління, наповнює  відчуттям гордості за нашу країну та ратні подвиги дідів і батьків, що відстояли право багатьох народів бути вільними».

«Із словами глибокої пошани я звертаюся до наших ветеранів, учасників війни, яких, на жаль, щороку стає все менше. На вашому прикладі виховано не одне покоління. І, незважаючи на похилий вік, ви продовжуєте нести правду про ті жорстокі часи, надихаєте берегти скарбницю пам’яті нашого народу, передаєте багатий життєвий досвід тим, кому ще тільки належить зміцнювати славу і могутність нашої країни. Ви вчите молодь любити рідну землю і виховуєте відчуття відповідальності за нашу Вітчизну. Низький вам уклін, шановні переможці, і сердечні слова вдячності», − сказав В.Я.Тацій.

Відповідно до наказу ректора від 26 квітня 2014 року № 171-ОП з нагоди святкування 69-ої річниці Перемоги нагороджено почесною відзнакою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «Орденом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» ІІІ ступеня та грошовою премією учасників бойових дій та учасників Великої Вітчизняної війни, які багато років працювали в Університеті і нині на заслуженому відпочинку: Федора Павловича Герасимова, Раїсу Петрівну Зубкову, Ганну Іванівну Калініченко, Євгенію Семенівну Котелевську, Степана Васильовича Коткова, Миколу Івановича Полєгаєва, Шагена Шабойовича Яромиш’яна; а Віолетту Омелянівну Коновалову − орденом І ступеня.

Разом із курсантами та студентами Університету ветерани поклали квіти до пам’ятника захисникам Вітчизни. Учасники заходу Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, тих, хто зі зброєю в руках боровся за визволення від гітлерівських окупантів. Також відбулося покладання квітів до могил видатних вчених, які працювали тривалий час у вузі: В.В.Сташиса, О.І.Свєчкарьова, А.Й.Рогожина, М.М.Страхова, В.П.Маслова, М.В.Цвіка, Р.С.Павловського. Світла і вічна пам’ять захисникам!

У Палаці студентів відбувся святковий концерт для ветеранів, професорсько-викладацького складу та співробітників Університету.