Відбулися презентація журналу «Critical Quarterly for Legislation and Law» та наукова дискусія по доповіді Почесного доктора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проф. П.-А. Альбрехта «Судова незалежність»

18-11-2016, 10:37

Відкрив захід проректор Університету В.В.Комаров, який зазначив, що нинішня презентація журналу – друга, а перша відбулася у Люксембурзі. Видання – результат    плідної співпраці  науковців кафедр цивільного процесу та міжнародного права  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого і Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса НАПрНУ у межах спільної наукової програми з університетом м. Франкфурт-на-Майні та факультетом права, економіки та фінансів Люксембурзького університету.

Професор Університету Гете Франкфурта-на-Майні П.-А. Альбрехт (головний редактор журналу) зазначив, що журналу майже 150 років, а перший номер з’явився у 1860 році в Люксембурзі. У виданні друкуються праці як практиків, так і теоретиків. Він зазначив, що мета юристів  – не тільки навчити студентів праву, а  показати їм, наскільки право  важливе для будь-якої  країни,  особливо в умовах побудови демократії. «Приємно, що європейська спільнота завдяки журналу отримала можливість спостерігати, як ці процеси відбуваються в Україні», −  додав професор, оскільки авторами першого номеру журналу є науковці Університету.

Після цього він виступив з доповіддю «Судова незалежність».  У обговорюванні взяли участь директор Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса НАПрНУ В.І.Борисов, завідувач кафедри організації судових та правоохоронних органів Л.М.Москвич, доцент кафедри організації судових та правоохоронних органів Ю.І. Крючко та ін.