Відбулися змагання з волейболу між гуртожитками № 1 та № 2 Університету

21-05-2013, 10:24

Основною метою є пропаганда здорового способу життя та розвиток доброго духу суперництва.

Змагання проводились за  підтримки  студентського самоврядування Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, кафедри фізичного виховання №1, а також голови спортивного активу студентів Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Дмитра Терещенка (2 курс, 2 група).

Захід відкрив комендант гуртожитку № 2 К.З.Малютін.

У  змаганнях взяли участь 6 команд хлопців та 1 команда дівчат. Суддями були старший викладач кафедри фізичного виховання №1 О.М.Столяренко,  а також його помічник − студентка 1 курсу  С.В.Кочергіна.

Команда «Дівчата» посіла 3 місце, 2 місце − команда «Пиріжки», 1 місце − команда «F-4», яка показала гарну гру та найкращий результат. Команди переможці отримали грамоти та заряд позитивної енергії до кінця навчального року .

Учасники, суддівський склад  та численні вболівальники висловили подяку дирекції Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.