Відбулася V студентська науково-практична конференція «Забезпечення законності в Україні»

22-04-2016, 12:37

Організатор: кафедра іноземних мов №3.

Цього року конференція пройшла у межах проведення низки заходів із реалізації Указу Президента України «Про проголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Робоча мова заходу – англійська.

Учасниками стали більше 50 студентів І курсу та студенти IV та V курсів, які проходять підготовку на курсах поглибленого вивчення англійської мови, готуючись до складання серії Кембриджських іспитів на отримання міжнародного сертифіката про рівень володіння англійською мовою.

Відкрив роботу конференції  заступник декана Інституту прокуратури та кримінальної юстиції  Р.І. Таш’ян, який відзначив, що проведення таких студентських наукових конференцій сприяє підвищенню якості професійної підготовки та розширенню їх особистісних і професійних можливостей, оскільки володіння іноземними мовами суттєво збагачує потенціал сучасного фахівця.

Із вітальним словом до студентів звернулася завідувач кафедри іноземних мов №3 професор О.Ю.Кузнецова, яка зазначила, що володіння іноземною мовою є важливим інструментом реалізації діалогу культур, забезпечення мобільності, налагодження ефективної особистої і професійної комунікації.

На пленарному засіданні з доповідями та презентаціями виступили студенти  Є.Васильченко (господарсько-правовий факультет, 1 курс) − «The Advisory Referendum in the Netherlands: Legal Effect and Political Meanin»,  Д.Якубенко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс) − «Law and Technology in the Informational Society», М.Ляленко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс) − «Drinking and Hosting: Liability of Parents», В.Плодистий та О.Самборська (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс) «Unusial Laws of the World».