Відбулася V Регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми юридичної науки і практики»

10-05-2016, 11:29

Організатор: Студентське самоврядування міжнародно-правового факультету.

У конференції взяли участь близько 200 студентів  Університету та інших вищих навчальних закладів України.

Захід розпочався з привітального слова декана міжнародно-правового факультету І.В.Самощенка, який зазначив, що з кожним роком кількість учасників зростає і це є підтвердженням того, що студенти мають надзвичайно великий науковий та дослідницький потенціал.

На пленарному засіданні були заслухані доповіді А.Прищенко «Законодавче регулювання місцевих референдумів в Україні» та К.Яшиної «Щодо вдосконалення законодавчої конструкції статті 20 Кримінального кодексу України».

Конференція була продовжена на засіданнях секцій кримінального, цивільного, адміністративного, конституційного, міжнародного права.

По завершенню учасники були нагороджені грамотами та отримали збірники тез.