Відбулася IІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

03-12-2015, 12:26

Організатор: Юридична клініка Університету.

У заході взяли студенти різних факультетів і курсів, аспіранти та викладачі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також  більше 140 осіб з  Харкова, Києва, Одеси, Дніпропетровську, Полтави, Ірпеня та ін.

Привітав учасників керівник Юридичної клініки  В.П.Янишен, який зазначив: «Ця конференція є дуже важливою задля розвитку наукової спільноти і впровадження нових ідей щодо можливого вдосконалення чинного законодавства».

Під час пленарного засідання, серед інших, виступили: А.Заїка (аспірантка кафедри конституційного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого) з темою доповіді: «Реакція міжнародної спільноти на події 2013-2014 рр. в Україні», яка супроводжувалася мультимедійним супроводом, К.Білоус (староста студентського наукового гуртка з конституційного права) з темою доповіді: «Революція гідності: погляд в майбутнє крізь призму незасвоєних уроків минулого».

Роботу конференції було продовжено у двох секціях: цивільно-правового циклу та кримінально-правового циклу.

За підсумками усім виступаючим були видані сертифікати та збірники тез.