Відбулася презентація книги І.Є. Марочкіна «Вибране»

29-09-2015, 16:18

Захід відкрив проректор Університету В.В. Комаров: «25 вересня минув рік з дня смерті І.Є. Марочкіна – видатного вченого, талановитого керівника, обдарованої особистості. Із цією людиною мене пов’язувала багаторічна дружба. На хвилі пам’яті в цьому залі зібралися ті, хто безпосередньо був причетний до виходу цієї книги, кожен із повагою, шаною і любов’ю зробив свій внесок».

Представила книгу доцент кафедри адміністративного права О.Б.Червякова, вдова Івана Єгоровича. Вона, зокрема, сказала, що до збірки включені роботи, які становлять значний науковий інтерес і не втратять своєї актуальності, будуть корисні студентам, аспірантам, викладачам вищих навчальних закладів юридичного профілю, науковцям. Спогади друзів і колег І.Є.Марочкіна містяться в окремому розділі. Велику цінність мають фотографії з сімейного та особистих архівів, які додають виданню особливої теплоти.

Своїми спогадами про відомого в Україні та за її межами вченого, фахівця у сфері кримінального процесу, судоустрою та правоохоронних органів, талановитого педагога поділилися професор кафедри криміналістики В.О.Коновалова, доцент кафедри організації судових та правоохоронних органів В.С.Бабкова, Л.О.Богословська, професор кафедри кримінального права №1 В.І.Борисов, професор живопису Ю.І.Вотаєв, професор кафедри культурології О.К.Бурова, завідувач кафедри кримінального процесу О.В.Капліна.