Відбулася перша зимова гра КВК Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

15-12-2014, 17:45
Захід був проведений за ініціативою Правління студентського самоврядування університету, за підтримки профкому студентів та ректорату.
Настрій забезпечували протягом майже двох годин команди : «Вулиця Пушкіна дім Колотушкіна» (ІПКОП), «Жара» (ІПКОЮ), «Няш-Мяш» (збірна факультетів) та «Смерш» (ІПЮК для СБУ).
Оцінювала виступи команд суддівська комісія, до складу якої увійшли: голова профкому студентів, заступник декана заочного факультету №1 – О.Ю.Лялюк; доцент кафедри соціології та політології – І.В.Підкуркова; голова правління студентського самоврядування Університету – В.Ю.Рудик; голова студентського самоврядування ІПКОПу, голова комітету зовнішніх зв’язків Правління студентського самоврядування Університету – В.Р.Саламаха; голова студентської прес-служби Університету – А.Я.Радзівідло.
Учасники КВК мали змогу показати свої таланти під час трьох конкурсів, а саме: «Візитка», «Біатлон» та «Розминка».
Протягом всіх трьох конкурсів між учасниками йшла запекла боротьба, студенти тішили глядачів цікавими жартами, піснями та сценками зі студентського життя, зокрема про проживання в гуртожитках, перездачі, несподівані зустрічі з викладачами, пошуки потрібних аудиторій, випадки в 289 маршрутці. Не гребували учасники і «гострими» жартами, і запальними танцями й піснями. А глядачі, в свою чергу, підтримували гравців бурхливими оваціями.
Обрати переможця було важко, адже команди грали на приблизно однаковому – високому – рівні. Але, після наради, журі оголосило переможців. Кубком за третє місце була нагороджена команда «Няш-Мяш» (збірна факультетів). Друге місце посіла команда «Вулиця Пушкіна дім Колотушкіна» (ІПКОП) та команда «Жара» (ІПКОЮ). І перше місце здобула команда ІПЮК для СБУ «Смерш», яка отримала кубок та заохочувальний приз у вигляді сертифікату на гру в боулінг для всієї команди.
Бажаємо КВНівцям творчої наснаги та успіхів в подальших іграх!