Відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми приватного права», присвячена 94 річниці з дня народження доктора юридичних наук В.П. Маслова

19-02-2016, 16:11

Організатори: кафедра цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України, Харківський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація цивілістів України».

У заході взяли участь науковці, викладачі, аспіранти, ад’юнкти, здобувачі вищих навчальних закладів України.

Відкрив конференцію проректор Університету В.В.Комаров. Він зазначив, що починаючи з 2003 року у лютому традиційно збираються цивілісти України, щоб вшанувати пам’ять видатного науковця, одного з фундаторів Харківської цивілістичної школи, ректора Університету Василя Пилиповича Маслова. «Як правило, – додав Вячеслав Васильович – обговорюємо найактуальніші проблеми, дискутуємо, шукаємо відповіді на злободенні питання».

Із вітальним словом до учасників звернулася завідувачка кафедри цивільного права №1 Університету В.І.Борисова, яка побажала учасникам цікавої та плідної роботи.

На пленарному засідання виступили: професор кафедри цивільного права Київського університету імені Тараса Шевченка Н.С.Кузнєцова – «Поглиблення приватно-правових засад цивільно-правового регулювання і завдання подальшого вдосконалення цивільного законодавства», професор кафедри цивільного юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника А.А.Костроба – «Механізм правозастосування в забезпеченні правового регулювання цивільних відносин в Україні», професор кафедри цивільного права Київського університету імені Тараса Шевченка О.В.Кохановська – «Інформаційна власність – умовна назва чи деструктивна юридична фікція?» та ін.

Роботу конференції було продовжено у двох секціях.

За результатами конференції видана збірка тез наукових доповідей та повідомлень.