Відбулася зустріч студентів Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України з заступником Міністра юстиції – керівником апарату Г.В.Онищенко

25-10-2016, 18:39

Представляючи гостю, ректор Університету В.Я.Тацій зазначив, що радий бачити її у стінах вишу, де готуються фахівці, зокрема, для Міністерства юстиції України.

У свою чергу Г.В.Онищенко  сказала, що їй приємно відвідати виш,  який є кращим юридичним навчальним закладом країни, а його випускників завжди вирізняє рівень професійної підготовки та фундаментальність знань. Ганна Володимирівна наголосила, що сьогоднішні студенти мають унікальну можливість в умовах сучасних реформ повністю проявити та реалізувати свої здібності як фахівців.

Заступник Міністра юстиції розповіла студентам про формування новітньої системи органів юстиції, реформування Пенітенціарної служби, торкнулася Концепції реформування вищої юридичної освіти, зокрема, запровадження єдиного кваліфікаційного іспиту для всіх здобувачів юридичної освіти тощо.

У подальшому зустріч проходила у форматі запитань та відповідей з актуальних проблем, які цікавили студентів.