Відбулася зустріч студентів Університету з заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Харківській та Луганській областях О.О.Родіоновою

19-05-2016, 11:20

Під час зустрічі О.О.Родіонова розповіла студентам про формування в Україні ефективної системи безоплатної правової допомоги, забезпечення її доступності та якості та завданнях, які вирішує Регіональний центр.

Також вона зазначила, що  Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги та запросила студентів Університету взяти участь у цьому відборі.

О.О.Родіонова відповіла на численні запитання студентів, яких зацікавила ця пропозиція.