Відбулася зустріч ректора Університету В.Я.Тація та проректора В.В.Комарова із заступником Міністра юстиції України з питань виконавчої служби С.В.Шкляром

30-11-2016, 10:36

У зустрічі брали участь  Начальник головного територіального управління юстиції в Сумській області І.П.Свистун, директор  Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів, асистент кафедри цивільного процесу С.О.Кравцов.

Обговорено питання співпраці між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Міністерством юстиції України.  За результатами було вирішено оновити Договір про співробітництво та розширити підготовку студентів за освітньою програмою «Виконавче провадження». Крім того, досягнуто домовленості про участь науковців Університету у підготовці науково-практичного коментарю до Закону України «Про виконавче провадження» та інших наукових та практичних заходах.